PATS GERIAUSIAS ŠOU
Thu 25th Jul 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
ŽAVIOS IR PAVOJINGOS
Thu 01st Aug 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
ŽIRKLĖS
Thu 08th Aug 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
PRIMADONOS
Tue 13th Aug 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
PASIKLYDĘS SKAMBUTIS
Wed 14th Aug 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
VYRAS PO PADU
Tue 20th Aug 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
STRIPTIZO ERELIAI
Thu 22nd Aug 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
ĮEITI DRAUDŽIAMA
Tue 27th Aug 19:00
Domino teatras
From: € 15.00 To: € 22.00
Проект Михаила Турецкого - «SOPRANO»
Tue 27th Aug 20:00
Palangos koncertų salė
From: € 42.00 To: € 82.00
(NE)TIKRAS MILIJONIERIUS
Wed 28th Aug 19:00
Domino teatras
From: € 15.00 To: € 22.00
Psichai
Thu 29th Aug 19:00
Domino teatras
From: € 15.00 To: € 22.00
LOBODA
Wed 04th Sep 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
From: € 27.50 To: € 62.50
LOBODA
Fri 06th Sep 19:00
Pramogų arena
From: € 52.00 To: € 62.00
PASIKLYDĘS SKAMBUTIS
Sun 08th Sep 18:00
Domino teatras
From: € 12.00 To: € 18.00
Вячеслав Бутусов. Nautilus Pompilius
Tue 10th Sep 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
From: € 27.00 To: € 77.00
STRIPTIZO ERELIAI
Wed 11th Sep 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
Вячеслав Бутусов. Nautilus Pompilius
Thu 12th Sep 19:00
Palangos koncertų salė
From: € 22.00 To: € 77.00
VYRAS PO PADU
Thu 12th Sep 19:00
Domino teatras
From: € 12.00 To: € 18.00
MELAGĖS
Fri 13th Sep 19:00
Domino teatras
From: € 12.00 To: € 18.00
PRIMADONOS
Sat 14th Sep 19:00
Domino teatras
From: € 12.00 To: € 18.00
Psichai
Sun 15th Sep 18:00
Domino teatras
From: € 15.00 To: € 22.00
TESTOSTERONAS
Tue 17th Sep 19:00
Domino teatras
From: € 12.00 To: € 18.00
ŽAVIOS IR PAVOJINGOS
Fri 20th Sep 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00
PATS GERIAUSIAS ŠOU
Sat 21st Sep 19:00
Domino teatras
From: € 10.00 To: € 17.00